Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ

Siltem Temizlik olarak misyonumuz ; kaliteli temizlik, üstün hizmet ve % 100 müşteri memnuniyetidir.

VİZYONUMUZ
Genel Temizlik:
 Çalışma alanlarının günlük, haftalık, aylık periyodlarla insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen uygun malzeme ve ekipmanlarla temiz ve hijyen ortamlar oluşturulması.

Hastane Temizliği: Çok özel mekanlar olması nedeniyle, hijyen şartları gerektiren birimlerde temizlik, dezenfeksiyon ve mikro organizmalardan arındırma işlemleri insan ve çevre sağlığına zarar vermeden uygulanır.

İnşaat Sonu Temizlik: Çarşı, plaza , İş Merkezi vb. çalışma alanlarının inşaat sonu ve tadilat sonrası temizliklerinin zeminleri zarar vermeden uygun ürün ve ekipmanlarla çalışmaya ve yerleşmeye hazır hale getirilmesi.

Villa-Ev Temizliği: Villa ve konut sahiplerinin taleplerinde, söz konusu mekanlarda bulunan tüm temizlenebilir eşyaların, saniter alanlarının uygun ürünlerle temizliklerinin yapılması.

Halı Yıkama: Tüm halı ve halıfleks kaplı tüm alanların sanayi tip, jeneratörlü makinelerle kuru köpük püskürtme ve emme yöntemiyle temizliği. Bu sistem; halıların derinliklerinde yerleşmiş inatçı lekelerle bile iyi sonuç verir. Ayrıca lokal leke çalışmaları da yapılır. Temizlikte hoş koku bırakır. Çalışmış alanlarının en kısa sürede kullanılmasını sağlar.

Cila: Mermer, granit, çini, karo gibi yüzeylerde kir, yıpranmış cila veya kirliliğin yıkanması yanı sıra yüzeyleri korumak için uygulanan optimal bir yöntemdir. Zeminlerin aşınmaya karşı dayanımını arttırır. Kristalize veya polimerize cila uygulanır.

Cam Temizliği: Dış cephe camları ve kapılı alanlarda bulunan iç dış camlar ile ara bölme ve kapı camlarının uygun ürün ve ekipmanlarla gerektiğinde asansör veya vinç ile yapılmasıdır.

İlaçlama: Her türlü haşereye karşı etkili kontrol amaçlı, çevre ve insan sağlığına zarar vermeden ilaçlanacak alanlara özgü ilaçla ve makinelerle mücadelenin yürütülmesidir.

Kriztalize cilalama Yöntemi: Kristalize cilalama yöntemi mermer gibi doğal taş olarak bilinen zeminlerin temizlenmesinde kullanılan yöntemdir. Zeminlerinizin ilk günki gibi parlak olması için yılda iki kez cilalama yapılır.

Polimer Bazlı cilalama: Parlaklığını kısa bir süre için koruyan cilalama yöntemidir. Yüzey tozdan ve kirden iyice arındırıldıktan sonra cilalama işlemi uygulanır.

Sosyal Hizmet Personeli: Dönemsel yarı zamanlı veya tam zamanlı vasıflı, vasıfsız güvenilir eleman ihtiyacınıza hızlı bir şekilde cevap verebilmek amacıyla firmamız kadrosundan özenle seçilmiş sekreter, depo görevlisi, servis elemanı, hasta bakıcı, özel güvenlik, ofis boy gibi birçok sosyal hizmet personeli temini mümkündür.

Hafta sonu Genel Temizlik Hizmetleri: Hafta sonu genel temizlik hizmetlerinden geniş zaman dilimi içerisinde daha detaylı temizlik yapılır. Hafta içi yapılan temizliğin daha ayrıntılı bir biçimi uygulanır. Fax ve fotokopi makinaları, bilgisayar ve bunlar gibi ağır demirbaşlar yerlerinde dikkatli bir şekilde kaldırılarak toz olan yüzeyleri temizlenir. Kapı, masa, sandalye, dolap gibi mobilyalar cilalanır binadaki iç ve dış cephe camları silinir tavan ve tabanda zamanla oluşabilecek örümcek ağları temizlenir.

Günlük Genel temizlik Hizmetleri: Hafta içi saat 18:00 – 20:00 saatleri arasında yapılır. İsteğe bağlı olarak sabah mesai saatleri başlamadan önce 07:00 – 09:00 saatleri arası yapılabilir. Aletlerin yerleri değiştirilmeden özenle temizlenir.

Temizlik Şirketi Ataşehir Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Siltem

Son Yorumlar

    Son Yorumlar