İşyeri İlaçlama


işyeri-ilaçlama-şirketi-istanbul-anadolu-yakası

İşyeri İlaçlama

Evinizde geçirdiğiniz zaman kadar zamanınızın geçtiği ortamlar olan işyerlerinizin temizliği çok önemlidir. Bazen her ne kadar temizliğe titizliğe dikkat edilse de , elde olmayan sebepler veya dış etkenler sonucu ofislerde istenmeyen zararlı haşerelere rastlanabilmektedir.

Alt komşunuz , yan komşunuz veya üst komşunuzdan , sokaktan , sokaktaki su giderleri ve mazgallardan , mevsimsel durumlardan ve çeşitli sebeplerden dolayı işyerinizde çalışma ortamını tehdit eden ve işyeri çalışanlarının motivasyonunu düşüren, sizi misafirlerinize karşı utandıran haşerelere ve haşere istilasına karşı Siltem Temizlik olarak işyeri ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Zamanın gereği olan ilaç türleri ve malzeme çeşitleri ile işyerinize zarar vermeden size , çalışanlarınıza ve firma imajınıza zarar veren istenmeyen haşereleri ilaçlıyoruz. İsterseniz zararlı haşerelerin ilaçlanması için bir takvim belirliyor ve periyodik olarak işyeri ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

İşyeri ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ve işyeri ilaçlama fiyatları için sizleri bizimle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

İşyeri İlaçlama ile Benzer Yazılar:

8 Ağustos 2013 Saat : 6:05

İşyeri İlaçlama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Temizlik Şirketi Ataşehir Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Siltem

Son Yorumlar

    Son Yorumlar