Ofis Temizliği

ofis-temizliği-şirketi-üsküdar-istanbul-siltem

Ofis Temizliği

Düzenli ve temiz ofislerin , şirketlerin gelişiminde başarılı bir rol oynadığını bilmekteyiz.  Temiz ve düzenli ofisler sayesinde çalışanlar, müşterilere karşı daha rahat ve daha motivasyonu yüksek bir şekilde davranış sergilerler ve bu da işlerinize olumlu olarak yansır. Aksi olarak da kirli ve pis ofis ortamı şirketinizin imajını kötü yansıtmakta ve müşterileriniz karşısında çalışanlarınızı mahcup etmektedir.

Siltem Temizlik olarak başta Üsküdar , Kadıköy , Ataşehir ve Anadolu Yakası olmak üzere tüm İSTANBUL ‘ a ofis temizliği hizmeti vererek sizlerin yanınızda yer almaktayız. Ofisten ofise ve sektörden sektöre göre temizlik gereksinimlerinin farklı olduğunu bilmekte ve buna göre ofis temizlik çözümleri  üretmekteyiz.

Ofis temizliği ve genel temizlik konusunda eğitim almış deneyimli personellerimiz ile sizlere tertemiz ofisler sunmak üzere ofis temizliği hizmetlerinize talip olmaktayız. Konu hakkında ve detaylı bilgi ve ofis temizliği fiyatları için lütfen iletişim kurunuz.

8 Ağustos 2013
bosluk

Okul Temizliği

Okul-Temizliği-Şirketi-İstanbul-

Okul Temizliği

 

Tüm kamu ve özel okulların temizlik işlerini üstleniyor ve yeni nesillerin yetiştiği ortamları güzelleştirerek daha kaliteli eğitim ortamı sunuyoruz. Gençlerimize ve eğitim alan tüm yaştaki bireylere , sağlıklı ortamlar hazırlayarak daha kaliteli bir eğitim için hizmet veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz diğer kuruluşlar ;

 • Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullar ; ilkokul , ortaokul , lise,
 • Vakıf okulları,
 • Özel okullar,
 • Anaokulları,
 • Dershaneler,
 • Eğitim kurumları,
 • Mesleki ve eğitim kursları ,
 • Yabancı dil kursları ,
 • Halk eğitim merkezleri …

 

Hizmet verdiğimiz bölgeler ;

ANADOLU YAKASINDA ;

Üsküdar , Beykoz , Kadıköy , Ataşehir , Ümraniye , Kartal , Maltepe , Pendik , Tuzla , Çekmeköy , Sultanbeyli , Adalar , Sancaktepe , Şile ,

AVRUPA YAKASINDA ;

Beşiktaş , Beyoğlu , Sarıyer , Şişli , Kağıthane , Fatih , Bakırköy , Zeytinburnu , Avcılar , Silivri , Bahçeşehir , Esenyurt , Esenler , Küçükçekmece , Büyükçekmece , Güngören , Eyüp , Beylikdüzü , Arnavutköy , Gaziosmanpaşa , Sultangazi , Bağcılar , Bahçelievler , Bayrampaşa, Çatalca,

8 Ağustos 2013
bosluk

İşçi Temini

işçi-temini-istanbul-siltem-temizlik

İşçi Temini

İşçiye veya personele mi ihtiyacınız var ? Firmanız veya şirketiniz için en uygun işçi ve personel teminini gerçekleştiriyoruz. Siz sadece bize hangi yetenek ve kabiliyetlerde olmasını istediğiniz işçi ve personeli belirtin gerisini bize bırakın.

Vasıflı ve vasıfsız tüm işçi ve personel adaylarını mülakat esasıyla ve üstün özelliklerine göre ayırarak sizler için en kaliteli işçi temini sorununu çözüyoruz. İşinize en uygun  , en yakın ve en iyi eğitimi almış işçi ve personel temini sağlıyoruz.

Siltem Temizlik olarak 1992 yılından bu güne ; gelişen rekabet ortamında maliyetlerin düşürülmesinin ne derece gerekli olduğunu biliyor ve bunun için sizlere doğru işe doğru işçi ve personel temini yaparak yardımcı oluyoruz.

İşçi temini hakkında daha fazla bilgi ve işçi temini sözleşmesi detayları ve işçi temini fiyatları için sizleri bizimle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

 

8 Ağustos 2013
bosluk

Jaluzi Temizliği

jaluzi-temizliği-istanbul-siltem-temizlik

Jaluzi Temizliği

 

Güneşi engellemek veya dışarıdan görünmemek için jaluzi kullanmayı mı tercih ettiniz ? peki kirlendiğinde ne yapıyorsunuz ? Siltem Temizlik olarak , özenle seçerek odanızdaki eşyalarla bir bütün oluşturan jaluzilerinizi temizliyor ve ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlıyoruz.

Jaluzilerinizin ne kadar hassas ve değerli olduğunu biliyoruz ve bu yüzden onları titiz bir şekilde  jaluzi temizliği konusunda özel eğitim almış deneyimli temizlik personellerimiz ile temizliyoruz. İddia ediyoruz evinize her yeni gelen misafir size şu soruyu soracak ; jaluzileri yeni mi aldınız ?

Jaluzi temizliği hakkında detaylı bilgi ve jaluzi temizleme fiyatları için lütfen bizimle iletişim kısmından iletişime geçiniz,

8 Ağustos 2013
bosluk

Ofis İlaçlama

ofis-ilaçlama-şirketi-üsküdar-istanbul

Ofis İlaçlama

 

Evinizde geçirdiğiniz zaman kadar zamanınızın geçtiği ortamlar olan ofislerin temizliği çok önemlidir. Bazen her ne kadar temizliğe titizliğe dikkat edilse de , elde olmayan sebepler veya dış etkenler sonucu ofislerde istenmeyen zararlı haşerelere rastlanabilmektedir.

Alt komşunuz , yan komşunuz veya üst komşunuzdan , mevsimsel durumlardan ve çeşitli sebeplerden dolayı ofisinizde çalışma ortamını tehdit eden ve şirket çalışanlarının motivasyonunu düşüren, sizi misafirlerinize karşı utandıran haşerelere ve haşere istilasına karşı Siltem Temizlik olarak ofis ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Zamanın gereği olan ilaç türleri ve malzeme çeşitleri ile ofisinize zarar vermeden size , çalışanlarınıza ve şirket imajınıza zarar veren istenmeyen haşereleri ilaçlıyoruz. İsterseniz zararlı haşerelerin ilaçlanması için bir takvim belirliyor ve periyodik olarak ofis ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Ofis ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ofis ilaçlama fiyatları için sizleri bizimle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

8 Ağustos 2013
bosluk

İşyeri İlaçlama

işyeri-ilaçlama-şirketi-istanbul-anadolu-yakası

İşyeri İlaçlama

Evinizde geçirdiğiniz zaman kadar zamanınızın geçtiği ortamlar olan işyerlerinizin temizliği çok önemlidir. Bazen her ne kadar temizliğe titizliğe dikkat edilse de , elde olmayan sebepler veya dış etkenler sonucu ofislerde istenmeyen zararlı haşerelere rastlanabilmektedir.

Alt komşunuz , yan komşunuz veya üst komşunuzdan , sokaktan , sokaktaki su giderleri ve mazgallardan , mevsimsel durumlardan ve çeşitli sebeplerden dolayı işyerinizde çalışma ortamını tehdit eden ve işyeri çalışanlarının motivasyonunu düşüren, sizi misafirlerinize karşı utandıran haşerelere ve haşere istilasına karşı Siltem Temizlik olarak işyeri ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Zamanın gereği olan ilaç türleri ve malzeme çeşitleri ile işyerinize zarar vermeden size , çalışanlarınıza ve firma imajınıza zarar veren istenmeyen haşereleri ilaçlıyoruz. İsterseniz zararlı haşerelerin ilaçlanması için bir takvim belirliyor ve periyodik olarak işyeri ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

İşyeri ilaçlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ve işyeri ilaçlama fiyatları için sizleri bizimle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

8 Ağustos 2013
bosluk

Haşere İlaçlama

haşere-ilaçlama-şirketi-istanbul

Haşere İlaçlama

 

Siltem Temizlik olarak sizleri rahatsız eden tüm haşere çeşitlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul geneline haşere ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlamasını yaptığımız bir kısım haşere türleri ; Fare, Sıçan, Hamamböceği, Kalorifer Böceği, Bit, Akrep, Karınca, Pire, Örümcek, Cırcırböceği, Kene, Tahtakurusu, Kırkayak, Güve, Kızılgöz, Kulağakaçan ve ismini dahi duymak istemediğiniz diğer haşereler.

8 Ağustos 2013
bosluk

Sözleşmeli Temizlik Personeli Temini

26-04-2011_034-3nov(47).jpg

Sözleşmeli Temizlik Personeli Temini

 

Siltem Temizlik olarak sizlere sözleşmeli temizlik personeli temin ediyoruz. İster günlük , ister haftalık ve isterseniz de aylık olarak sözleşmeli temizlik personeli temin ediyor ve işyerlerinizin sürekli temizli ve düzenli olmasına katkı sağlıyoruz. Sizlere istediğiniz özelliklerde ve istenilen vasıflarda personeller temin ederek rakiplerinizle rekabet etme gücü sağlıyoruz.

1992 Yılından günümüze dek temizlik işlerinde kurumsal çalışma ortağınız olan Siltem Temizlik personel eğitimine önem vermekte ve periyodik olarak çalışanlarını eğiterek geliştirmektedir. Sözleşmeli temizlik personeli temini hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen iletişim kurunuz.

 

 

 

 

 

8 Ağustos 2013
bosluk

Uzun Süreli (Sözleşmeli) İşçi Temini

uzun-süreli-işçi-temini-istanbul

Uzun Süreli (Sözleşmeli) İşçi Temini

 

1992 Yılından günümüze dek temizlik işlerinizin vazgeçilmez ortağı Siltem Temizlik , sizlere uzun süreli sözleşmeli işçi temini hizmetiyle de yardımcı olmakta ve katma değer katmaktadır. İşleriniz arttı ve yeni işçilere ve personele mi ihtiyacınız var ? siltem olarak sizlere en uygun işçiyi temin etmekte ve sözleşme yapmaktayız. Eğitimli ve işinize uygun personel ve işçi ile sizlere rekabet gücü kazandırmaktayız.

Sözleşmeli işçi temini hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

 

8 Ağustos 2013
bosluk

Depo Elemanı Temini

depo-elemanı-temini-depo-işçisi-temini-istanbul-siltem-temizlik-

Depo Elemanı Temini

 

Depolarınızda görevlendirilmek üzere vasıflı ve vasıfsız depo elemanı ve depo personeli temin ediyoruz. Siltem olarak depolarınızdaki hareketliliği ve doğru eleman ve personel ihtiyacınızı biliyor ve sizlere  , depo işleri konusunda eğitim almış , tecrübeli ve veya vasıfsız elemanlar ve personeller temin ediyoruz.

Depo elemanı temini ve depo personeli hakkında detaylı bilgi ve depo elemanı temini fiyatları için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

8 Ağustos 2013
bosluk
Temizlik Şirketi Ataşehir Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Siltem

Son Yorumlar

  Son Yorumlar