Depo İlaçlama

depo-ilaçlama-istanbul

Depo İlaçlama

Siltem Temizlik olarak depo ilaçlama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize sağlıklı depo ortamı sunuyoruz ve deponuzda ki  mallarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Depolar yapıları itibari ile  daha az gün ışığı alan ve genelde bodrum katlarda yada etrafı boş olan arazilerde konuşlandırılmaktadırlar.

Mevsim dönüşlerinde ve bazı diğer etkenler ile depolarda zararlı haşereler ve kemirgenler oluşmakta yada yuvalanmaktadırlar. Tüm bu kemirgen ve haşereler deponuzda tutulan mallarınız olmak üzere çalışanlarınıza da zarar vermekte ve iş verimini düşürmektedir. Özellikle kemirgenler her türlü malzemenize zarar vermekte ve sizlere zaman ve para kaybettirmektedirler. Siltem Temizlik olarak depo ilaçlama hizmeti ile deponuzu tüm zararlı haşerelerden arındırıyoruz.  Tüm hizmetlerimiz olduğu gibi depo ilaçlama hizmetimizde garantilidir.

Depo ilaçlaması hakkında detaylı bilgi ve depo ilaçlama fiyatları için lütfen iletişim kurunuz .

 

 

29 Temmuz 2013
bosluk

Sert Zemin Cilalama

sert-yüzey-cilalama-istanbul-siltem

Sert Zemin Cilalama

Siltem Temizlik olarak özenle seçtiğiniz ve mekanınıza şıklık veren sert zeminlerinizin ilk günkü gibi kalması için sert zemin cilalama hizmeti sunuyoruz. Sert zeminler yapıları itibariyle özel cilalama çeşitleri ve titiz bir bakım ile orijinalliğini korumaktadır. Konusunda uzman olan yeterli ve güncel eğitim almış personellerimiz ile tüm sert zeminleriniz için cilalama hizmetini garantili olarak sunmaktayız.

Başta Anadolu yakası olmak üzere tüm İstanbul’a ve Marmara bölgesine modern cihazlar , ekipmanlar ve konusunda uzman personelimiz ile sert zemin cilalama hizmet vermekteyiz.

Sert zemin cilalama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve sert zemin cilalama fiyatları için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 
29 Temmuz 2013
bosluk

Banka Temizlik Hizmetleri

banka-temizliği-istanbul-anadolu-yakası

Banka Temizlik Hizmetleri

 

Siltem Temizlik 1992 yılından bugüne kurumsal temizlik hizmetleri sunmakta ve bir çok sektör lideri firmalar ile çalışmaktadır. Hizmet verdiği sektörlerden biri de bankacılık sektörü olmaktadır. Bankaların temizlik hizmetlerine talip olmakta ve tüm tecrübesini bankacılık sektörüne sunmaktadır.

Banka temizlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen iletişim kurunuz .

 

 

29 Temmuz 2013
bosluk

İnşaat Sonrası Temizlik

inşaat-sonrası-temizlik-şirketi-üsküdar-anadolu-yakas-istanbul-siltem

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat yaptınız ve doğal olarak eviniz , işyeriniz  vs mekanınız kirlendi. Temizlik gözünüzde büyüyor ve yeterli ekipmanınız yok , sorun yok Siltem Temizlik olarak sizlere İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK hizmeti sunuyoruz. Zor ve bir o kadar da zaman alan inşaat sonrası temizlik işi , konusunda uzman olan ve yeterli eğitimi almış olan personellerimiz için sorun değil.

Son teknoloji ürünleri temizlik malzeme ve ekipmanlarımızla sizlerin inşaat sonrası temizlik kabusunuzu ortadan kaldırıyor ve sizlere vakit oluşturuyoruz. Siltem Temizlik tüm temizlik işlerinde garanti verdiği gibi inşaat sonrası temizlik hizmetinde de garanti vermekte ve verdiğiniz paranın karşılığını sizlere kat ve kat olarak vermektedir. Siltem Temizlik ile içiniz rahat olsun , inşaat sonrası temizlik fiyatları için lütfen iletişim kurunuz.

 

29 Temmuz 2013
bosluk

Bahçe İlaçlama

bahçe-ilaçlama-hizmeti-siltem-temizlik-üsküdar-anadolu-yakası-istanbul

Bahçe İlaçlama

Siltem Temizlik olarak artık neredeyse yok olma tehlikesiyle karış karşıya kalan o değerli bahçelerinizi ilaçlama hizmeti veriyoruz. Ufak yada büyük  tek çeşit ürün yada çok çeşitli ürünler yetiştirilen bahçelerde maalesef  istenmeyen haşereler ve böcekler türemekte ve bahçenize zararlar vermektedir. Uzman ilaçlama kadromuz ile başta Anadolu yakası olmak üzere tüm İstanbul geneline bahçe ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bahçe ilaçlama hakkında detaylı bilgi ve bahçe ilaçlama fiyatları için lütfen bizimle iletişim bölümümüzden iletişim kurunuz.

29 Temmuz 2013
bosluk

Mermer Cilalama

mermer-cilalama-şirketi-mermer-cilalama-fiyatları-istanbul

Mermer Cilalama

 

Tüm mermer  yüzeyleri en kaliteli mermer cilalama ekipmanları ile ve yeni nesil otomatik makinelerle cilalıyor ve sizlere tertemiz mermer yüzeyler sunuyoruz. Mermer cilalama hizmetimiz konusunda uzman , deneyimli ve gelişmeleri yakından takip eden mermer cilalama  ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.  Siltem Temizlik mermer cilalama işleriniz için keşif ekibini yollayarak sizlere teklif sunmakta ve böylelikle en gerçekci mermer cilalama fiyatı hususunda yardımcı olmaktadır.

Mermer cilalama hizmetimiz ve mermer cilalama fiyatları  için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

28 Temmuz 2013
bosluk
Temizlik Şirketi Ataşehir Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Siltem

Son Yorumlar

    Son Yorumlar